Rezervuoti internetu
Atvykimas:
Išvykimas:
Kambariai:
Suaugusieji:
Vaikai:

Viešbutis

4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON COZY Kaune sveikina JUS apsilankius šioje svetainėje. Tikimės, kad joje rasite visą Jus dominančią informaciją ir apsilankysite svečiuose. Laukiame Jūsų jau dabar! Viešbutis AMBERTON COZY kai kuriems svečiams gali būti žinomas senuoju pavadinimu KLAIPĖDA. Nuo 2010 metų, viešbutis prisijungė prie AMBERTON viešbučių grupės ir laukia senų ir naujų svečių plačiai atvėręs duris Kaune. Plačiau apie AMBERTON viešbučių grupę >>>

SENAMIESČIO ŠIRDYJE, šalia Rotušės

Jaukus 4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON COZY, kaip įprasta AMBERTON HOTELS grandinei, yra geriausioje miesto vietoje. Mūsų kaimynai: Kauno Rotušė, Kauno Arkikatedra Bazilika, Vytauto Didžiojo bažnyčia, Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinis Fakultetas, pėsčiųjų alėja. Judrioje senamiesčio Rotušės aikštėje vasarą šurmuliuoja jaunavedžiai, rudenį ir pavasarį vyksta miesto mugės ir organizuojami atrakcionai vaikams, o žiemą išpilamas ledas romantiškai čiuožyklai. Vos minutę pėsčiomis užtruksite nueiti prie gražiausios Kauno vietos - Neries ir Nemuno upių santakos.     

Jaukūs KAMBARIAI

Viešbutis AMBERTON Cozy Kaune įrengtas anksčiau gyvenamajame keturių aukštų name. Mūsų erdvūs ir jaukūs 28 kambariai apstatyti modernios klasikos tamsaus medžio baldais ir dramblio kaulo spalvos aksesuarais. Viešbutyje AMBERTON COZY yra 3 vienviečiai, 17 dviviečių standartinių kambarių, 5 liukso klasės kambariai, 2 apartamentai ir 1 trivietis kambarys. Šokolado spalvos kilimais išklotos šviesios laiptinės, autentiški grafikos ir tapybos darbai kambariuose ir viešose erdvėse, natūralios gėlės bei dideli vonios kambariai su langais - viskas padaryta Jūsų jaukiai viešnagei užtikrinti.

Sveiki PUSRYČIAI paruošti specialiai JUMS

Viešbutyje AMBERTON COZY pusryčiai sudaryti, konsultuojantis su sveikos mitybos specialistais. Turime patirties, apgyvendinant aukšto lygio sportininkus, tad svečius kviečiame pusryčiauti lengvai ir skaniaiPusryčių bufetas paruoštas iš karštų ir šaltų Europietiškos virtuvės patiekalų, visada pripildytas šviežių sezoninių daržovių ir gardžių naminių pyragų. Na, o jei norėsite - mielai pagaminsime gardžią naminę košę ar kiaušinienę, taip, kaip Jūs mėgstate, atskirai ir tik Jums!  

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Asmeninis dėmesys KIEKVIENAM SVEČIUI

Mūsų nedideliame viešbutyje kiekvienam svečiui skiriame daug asmeninio dėmesio. Mums įdomu, kaip Jums sekasi. Mes norime išgirsti Jūsų atsiliepimus, vertinimus ir pageidavimus. Mes prisimename, kokį kambarį Jūs rinkotės praėjusį kartą, ką mėgstate ragauti pusryčiams ir net koks Jūsų šuniuko vardas!

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Ilgalaikė nuoma

AMBERTON COZY siūlo erdvius viešbučio kambarius ilgalaikei nuomai. Jei Jūs ar Jūsų svečiai atvyko į Kauną pusmečiui ar ilgesniam laiko tarpui ir ieško saugios vietos apsistoti- AMBERTON COZY mielai pasirūpins tuo!
Visą parą dirbantis personalas, erdvus nuolat tvarkomas kambarys, saugi automobilių aikštelė šalia, nemokama kabelinė televizija ir bevielis internetas bei gardūs pusryčiai kasdien - išties geriau nei nepažįstami kaimynai, neaiškūs komunaliniai mokesčiai bei rūpestis dėl buto saugumo ir švaros.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime patrauklius ilgalaikės nuomos variantus!