Rezervuoti internetu
Atvykimas:
Išvykimas:
Kambariai:
Suaugusieji:
Vaikai:

Pusryčiai / Restoranas

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Restoranas VALICK VALLEY

Visiškai naujas kokybiškosios virtuvės restoranas "Valick Valley". Europos virtuvė atsiskleidžia visu grožiu nuo prancūzijos provincijos senojo svogūninės sriubos recepto vakaruose iki 20a pirmos pusės Stroganovo jautienos recepto rytuose ir kiekvienas patiekalas kruopščiai derintas su Somelje parinktais vynais. Ramu, privatu, skanu.

Patogios ir jaukios šventės iki 30 svečių.

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Pusryčiai

Kontinentiniai pusryčiai, kur rasite viską, kas jums įprasta tik su trupučiu daugiau skonio. Bufete patiekiamos čia pat ryte iškeptos bandelės, krusantai ar vieno kąsnio spurgytės - viskas pagaminta su ypatingu dėmesiu kokybei, kad Jūsų diena prasidėtų skaniai. Karštieji ir šaltieji patiekalai, švieži vaisiai, gėrimai. Jei turite savo ypatingų poreikių - praneškite ir mes sukursime tik Jum skirtus pusryčius. Pusryčių laikas:

  • 07:00 - 10:00 darbo dienomis
  • 08:00 - 11:00 savaitgaliais