Rezervuoti internetu
Atvykimas:
Išvykimas:
Kambariai:
Suaugusieji:
Vaikai:

Viešbutis

4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON KLAIPĖDA sveikina JUS apsilankius šioje svetainėje. Tikimės, kad joje rasite visą Jus dominančią informaciją ir apsilankysite svečiuose. Laukiame Jūsų jau dabar! Viešbutis AMBERTON KLAIPĖDA daugeliui miesto gyventojų ir miesto svečių gali būti žinomas senuoju pavadinimu KLAIPĖDA. Nuo 2010 metų viešbutis prisijungė prie AMBERTON viešbučių grupės ir laukia senų ir naujų svečių plačiai atvėręs duris pačiame Klaipėdos centre. Plačiau apie AMBERTON viešbučių grupę >>>

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

"MIESTAS MIESTE"

4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON KLAIPĖDA - tai unikalus projektas, kurį teisingiau vadinti ne viešbučiu, bet "MIESTU MIESTE". Visą viešbučio kompleksą sudaro: 257 svečių kambariai, modernus konferencijų centras, sporto klubas, baseinas, 3 restoranai, fojė baras, boulingo ir žaidimų centras, stogo terasa-restoranas, naktinis klubas, kazino, biurai, turizmo agentūra, grožio salonas.

257 KAMBARIAI nuo ekonominio iki prabangių apartamentų

Viso 4 žvaigždučių viešbutyje AMBERTON KLAIPĖDA yra įrengti 257 kambariai, kurie galimi svečių apgyvendinimui. Pagrindinėje viešbučio dalyje yra 161 kambarys, o naujojoje dalyje, vadinamoje K-CENTRU, yra 96 kambariai. K-Centre kambariai yra su vaizdu į jūrą arba su vaizdu į Klaipėdos miestą. Kambariai šioje viešbučio dalyje išsidėstę nuo 6-to iki 17-to aukšto, todėl nei viename kambaryje neužstojamas vaizdas. Pagrindinėje viešbučio dalyje, 2-ame aukšte įrengti 15 Liukso klasės kambarių su Jacuzzi, o visas 9-as ir 10-as aukštas skirtas apartamentams. Viešbutyje AMBERTON KLAIPĖDA galima pasirinkti įvairaus tipo kambarius pagal Jūsų norus ir finansines galimybes.

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Nepakartojami VAIZDAI Į JŪRĄ ir KLAIPĖDOS miestą!

Niekas nesuklys pavadindamas viešbučio AMBERTON KLAIPĖDA - PANORAMINIU. Tai tikras atradimas Klaipėdos miesto gyventojams ir miesto svečiams. Didžioji dalis viešbučio kambarių turi langus į nepakartojamą Klaipėdos uosto krantinę. Žiūrėdami pro langus svečiai gali mėgautis ne tik Kuršių mariomis, Neringos juosta, bet ir Baltijos jūra. Nuostabu vakarais stebėti pro jūros vartus įplaukiančius ir išplaukiančius laivus. Viešbučio naujoje dalyje (K-centre) įrengti 2 panoraminiai liftai, kuriais kylant iki savo kambario ar restorano vaizdai užima kvapą. Ar kada teko saulę palydėti 70 metrų aukštyje esančiame restorane Viva LaVita ? Panoraminiame Restorane XII  pro žiūronus galite pasižvalgyti į jūroje plaukiojančius laivus. Visa tai JŪS turite pamatyti patys!

Modernus KONFERENCIJŲ CENTRAS

Prieš porą metų viešbutis AMBERTON KLAIPĖDA atidarė K-CENTRĄ (pastatas primena K raidę). Jame įrengtas modernus Konferencijų Centras - didžiausias Vakarų Lietuvoje. Didžioji konferencijų salė talpina iki 350 dalyvių. Salėje įrengtos sinchroninio vertimo kabinos, dalyviai aprūpinami vertimo klausymo įranga.  Konferencijų Centro pasididžiavimas - 70-iems metrų aukštyje įrengta konferencijų salė VIP. Daug saulės, šviesos ir nepakartojami vaizdai į Klaipėdos miestą bei visą Klaipėdos uostą. Viso viešbutyje yra 6 konferencijų salės. 4-ios jų K-Centre ir 2 salės pagrindiniame viešbučio pastate.

Mūsų RESTORANAI

Viešbutyje rasite net 3 restoranus, o šalia registratūros  jaukus ir visuomet pilnas žmonių Lobby baras. Viešbučio pagrindinio pastato 12-ame aukšte jaukiai įrengtas RESTORANAS XII su atvira griliaus virtuve. Gyvuojantis jau 7 metus, restoranas subūrė savo klientų ratą, tarp kurių dažnai pamatysite politikos ir miesto valdžios veidus, užsienio svečių delegacijas ir žinoma, gero kepsnio, pagaminto ant griliaus, pasiilgusius viešbučio svečius. Martini tipo baras-restoranas VIVA LAVITA, esantis K-centro 20-ame aukšte, dvelkia modernumu ir egzotika. Jį ypač pamėgę maisto gurmanai ir vakaroti  prie gardaus kokteilio mėgstantis jaunimas.

HONOLULU boulingas - aktyviam laisvalaikiui!

Daugelis viešbučio svečių ir miesto gyventojų popietes bei vakarus mėgsta leisti boulingo klube HONOLULU, kuriame įrengti net 16 boulingo takelių. HONOLULU boulingo klube rasite ir kitus žaidimus: 3 dartų lentas, 3 rusiško biliardo ir 6 pulo stalus. Savaitgaliais čia dažnai pamatysite šurmuliuojančius ir gimtadienius švenčiančius vaikus. Na, o sportinių čempionatų metu boulingo klube HONOLULU įsikuria žiurovų ir sirgalių štabai.

Geriausia vieta Klaipėdoje švęsti Jūsų VESTUVES!

VESTUVĖS - turbūt viena svarbiausių įvykių Jūsų gyvenime. Taip laukėte tos dienos ir norite, kad ji būtų neužmirštama. Ar pagalvojote, kad šią šventę galite švęsti kartu su MUMIS? Esame rengę vestuvinius pokylius, kambarius puošėme dešimtims laimingų susituokusių porų. Jūsų idealiai šventei  - mūsų fantastiški apartamentai jauniesiems ir kambariai svečiams, pokyliui - salės su nepakartojamais panoraminiais vaizdais, gurmaniški, lietuviški tradiciniai ar klasika patapę mūsų patiekalai. Susipažinkite su mūsų specialiais pasiūlymais vestuvėms čia >>>