Rezervuoti internetu
Atvykimas:
Išvykimas:
Kambariai:
Suaugusieji:
Vaikai:

Konferencijų salės

Viešbutyje AMBERTON įrengtos 5 KONFERENCIJŲ SALĖS su pilna organizacine technika ir konferenciniais funkciniais baldais. Dėl išskirtinės lokacijos mieste viešbutis yra lengvai pasiekiamas iš bet kurio miesto rajono. Yra galimybė pastatyti automobilius viešbučio požeminiame garaže, viso iki 15 automobilių. Dažni konferencinių paslaugų užsakovai iš užsienio. Viešbutį AMBERTON Vilniuje jie renkasi dėl nepriekaištingo aptarnavimo, profesionalių darbuotojų, reprezentacinės vietos, konferencijų salių su vaizdais į Katedros aikštę ir aukštos maisto bei gėrimų kokybės.

  

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

SALĖS su vaizdu į Katedros aikštę

Tai vienintelės konferencijų salės Vilniaus mieste, pro kurių langus renginio dalyviai gali grožėtis vaizdais į Katedros aikštę. Bet kuriuo metų laiku vaizdas pro langus yra žavingas. Antrame viešbučio aukšte įrengta PLAZZA salė, analogiškai lygiai tokia pat virš jos įrengta TOWER salė. Abi šios salės talpina iki 50 dalyvių kiekvienoje. Atsisiųskite detalią informaciją apie stalų išdėstymą ir dalyvių skaičių.

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

SALĖS iki 80 dalyvių

Dvi konferencijų salės: CITY salė ir PARK salė talpina iki 80 dalyvių kiekviena. Į abi sales patenka natūrali dienos šviesa per atriumo stogą. Šiose konferencijų salėse dažniausiai vyksta darbinės sesijos (nes yra galimybė pajungti daug kompiuterių ir užtikrinti sklandų internetą), taip pat popietinės prezentacijos, vakare įvairių klubų susitikimai, kelių dienų seminarai.

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

SALĖ iki 100 dalyvių

Naujausią ir moderniausią techniką turinti salė AMBER talpina iki 100 dalyvių. Salė yra jaukaus interjero, o šalia esantis holas kavos pertraukėlėms žavi dienos šviesa, sklindančia iš atriumo lubų bei vienintele mieste žalių augalų siena.

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

Kavos pertraukėlės / Pietūs

Pietums dalyviai visada kviečiami į restoraną La Cave!

Paspauskite peržiūrėti nuotraukas

ORGANIZACINĖ TECHNIKA

Užsakant bet kurią konferencijų salę viešbutyje AMBERTON Vilniuje, Jums salė bus paruošta su šia standartine organizacine įranga:

 • pastatomas bloknotas ir markeriai
 • bloknotai dalyviams ir pieštukai/rašikliai
 • bevielis interneto ryšys

Šią konferencinę įrangą viešbutis suteikia nemokamai, bet ji turi būti užsakoma renginio organizatoriaus, kitu atveju salė nebus aprūpinta šia įranga prasidėjus renginiui:

 • grafo projektorius
 • ekranas
 • rašomoji lenta
 • TV-video aparatūra

Už papildomą mokestį viešbutis suteikia šią organizacinę įrangą:

 • multimedia projektorius
 • sinchroninio vertimo aparatūra
 • mikrofonas
 • nešiojamas kompiuteris