Rezervuoti internetu
Atvykimas:
Išvykimas:
Kambariai:
Suaugusieji:
Vaikai:

Viešbutis

4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON Vilniuje sveikina JUS apsilankius šioje svetainėje. Tikimės, kad joje rasite visą Jus dominančią informaciją ir apsilankysite svečiuose. Laukiame Jūsų jau dabar!

Viešbutis AMBERTON kai kuriems svečiams gali būti žinomas senuoju pavadinimu KLAIPEDA. Nuo 2010 metų, viešbutis prisijungė prie AMBERTON viešbučių grupės ir laukia senų ir naujų svečių plačiai atvėręs duris pačiame Vilniaus centre. Plačiau apie AMBERTON viešbučių grupę >>>

Turbūt GERIAUSIA vieta mieste

Rask Vilniaus Katedrą, rasi ir viešbutį AMBERTON!

Patogesnės vietos verslo klasės svečiams, konferencijų/seminarų dalyviams ar turistams tiesiog neįmanoma rasti. 4 žvaigždučių viešbutis AMBERTON puikuojasi pačiame Vilniaus centre, tiesiog Katedros aikštėje. Kiekviena gatvelė ar posūkis nuo viešbučio atves Jus iki populiariausių, reikšmingiausių ir žinomiausių Vilniaus miesto vietų. Tai viešbutis Vilniaus centre, o mūsų kaimynai: Valdovų rūmai, Gedimino bokštas, vartai į senamiestį (Pilies gatvės pradžia), Prezidentūra, Gedimino prospektas. Kaip mus rasti?

Erdvūs KAMBARIAI su vaizdu į Katedrą

Viešbučio AMBERTON kambariai Vilniuje yra erdvūs ir išsiskiria ramybe dvelkiančiu interjeru ir pro daugelio kambarių langus galite grožėtis vaizdais į pagrindinę miesto aikštę ir Katedrą. Kambariuose vyrauja gamtos spalvos: žalsva lyg samanos, rausva lyg aguonų laukas, gelsva lyg brėkštanti saulė, tamsiai ruda lyg šokoladas. Čia nerasite įkyrių ir ryškių spalvų, kurios Jums galėtų drumsti ramybę po darbo dienos ar nustelbtų įspūdžius pasivaikščiojus po Vilniaus senamiestį. 4 * viešbučio AMBERTON kambariai Vilniuje dėl unikalios pastato architektūros yra pasiskirstę per 2 pastatus ir daugelis kambarių yra gerokai didesni nei gali pasiūlyti kiti mieste esantys viešbučiai. Viešbutyje viso yra 98 kambariai.

Salės KONFERENCIJOMS, SEMINARAMS, MOKYMAMS

Viešbutyje AMBERTON įrengtos 5 vidutinio dydžio salės konferencijoms, seminarams, mokymams, verslo pusryčiams ar dalykiniams susitikimams. Dvi iš šių salių talpina 50 dalyvių kiekvienoje ir džiugina subtiliai atsiveriančiais vaizdais į Katedros aikštę. Kitos dvi konferencijų salės talpina po 80 dalyvių. Pertraukėlių ar pietų metu konferencijų ir seminarų dalyviai gali paskanauti nuostabiais šefo gaminiais iš restorano La Cave.

Automobilių požeminis garažas

Tik nedaugelis Vilniaus viešbučių centre ar senamiestyje gali pasiūlyti savo svečiams saugią ir uždarą aikštelę statyti automobiliams. Viešbutis AMBERTON ne tik turi patogų privažiavimą prie viešbučio įėjimo, kur galima palikti automobilį, bet ir savo nuosavą požeminį garažą, kuriame telpa iki 15 automobilių. Įvažiavimas į garažą yra iš Odminių gatvės. Tai vidinis garažas, kuriame vasaros metu Jūsų automobilis neprikais, rudenį ir pavasarį neaplis, o žiemą neapsnigs ir nereikės gramdyti nuo stiklų apledėjusio ledo ar šluoti sniego. Iš požeminio garažo yra tiesioginis vidinis praėjimas ir liftas į viešbutį. Labai patogu ir saugu! Paros kaina požeminiame garaže - 40 Lt automobiliui.